Lierac Baume-En-Huile 120g Trego me te zmadhuar

Lierac Baume-En-Huile 120g

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L2,062.50

Pagesë me para në dorë

L2,750.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC BAUME-EN-HUILE 120G

Balsam pastrues me efekt të dy-fishtë në siperfaqe e në thellësi. Inspiruar nga teknikat e "pastrimit jonik", ky balsam, i përshtatshëm për lëkurë të thatë, ofron pastrim në dy drejtime: në sipërfaqe eleminon nga lëkura makijazhin e mbetjetet e papastërtive e pluhurave; në thellësi eleminon tepricën e yndyrës së grumbulluar e qelizat e vdekura. Pas kontaktit me ujin shndërrohet në vaj e më pas në qumësht pastrues. Pas përdorimit lëkura shfaqet e pasturuar dhe e butë.

Përbërës aktiv:

  • Larës "Mikro-magnetik": kap dhe eleminon papastërtitë në sipërfaqe e në thellësi
  • Enzima mikro-eksfoliante: eleminon qelizat e vdekura
  • Ekstrakt nga ninfea: efekt mbrojtës e zbutës
  • Acid hialuronik: veprim anti-rrudhë
  • Vaj camelia: veprim emolient

Mënyra e përdorimit:

Aplkohet në lëkurë të thatë duke e masazhuar lehtësisht. Pas përzierjes me ujë masazhohet sërish dhe më pas shpëlahet me ujë.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori