Lierac Locion xhel 200ml Trego me te zmadhuar

Lierac Locion xhel 200ml

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L1,875.00

Pagesë me para në dorë

L2,500.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC LOCION GEL 200ML

Locion tonik me efekt të dy-fishtë, i cili plotëson pastrimin dhe përmirëson pamjen e poreve të dilatuara.. Inspiruar nga teknikat e "pastrimit jonik", ky tonik, i përshtatshëm për çdo tip lëkure, ofron pastrim në dy drejtime: ploëson pastrimin e lëkurës të kryer me produktet e tjera; redukton poret e zgjeruara në sajë të efektit adstringjent.

Përbërës aktiv:

  • Larës "Mikro-magnetik": kap dhe eleminon papastërtitë në sipërfaqe e në thellësi
  • Enzima mikro-eksfoliante: eleminon qelizat e vdekura
  • Ekstrakt nga ninfea: efekt mbrojtës e zbutës
  • Acid hialuronik: veprim anti-rrudhë
  • Ekstrakt lulesh me efekt adstringjent

Mënyra e përdorimit:

Aplkohet me anë të pambukut në fytyrë. Nuk shplahet me ujë.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori