Phytokeratine Shampo 50ml Trego me te zmadhuar

Phytokeratine Shampo 50ml

Produkt i ri

6 Artikuj

In Stock

L500.00

Pagesë me para në dorë

-0%

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOKERATINE SHAMPO 50ML

Shampoja PHYTOKÉRATINE, pa sulfate, pastron me delikatesë dhe respekton flokët. Lënda e brëndshme e fibrës së flokut ristrukturohet. Flokët bëhen më rezistentë, të butë dhe të mëndafshtë.

Shampo riparuese për flokë të demtuar që këputen.

Përbërës aktiv:

  • Aminoacidet me origjinë vegjetale (keratina vegjetale) dhe acidi hialuronik, të injektuar në thellësi të flokut, rindërtojnë arkitekturën e brëndshme të fibrës së flokut për ti rikthyer rezistencën dhe shkëlqimin.Acidi hialuronik mbart ujin deri në qendër të flokut për të siguruar një përqindje hidratimi optimale.
  • Ceramidet me origjinë nga krundja e orizit lëmojnë thekët e flokut dhe riparojnë dëmtimet e fibrës së flokut.
  • Ekstrakti i shegës kundër radikaleve të lira mbron flokët nga agresionet e jashtme

Mënyra e përdorimit: Aplikojeni shampon në flokë të lagur. Masazhojeni me delikatesë. Shplajeni me ujë të bollshëm.

Për flokë më rezistentë, të butë dhe të mëndafshtë, përdorni një trajtim riparues pas shampos.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori