La Roche Posay Hydraphase Int Riche Crema Ps 50Ml Trego me te zmadhuar

La Roche Posay Hydraphase Int Riche Crema Ps 50Ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L4,000.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LA ROCHE POSAY HYDRAPHASE INT RICHE CREMA PS 50ML

HIDRATUES INTENSIV PЁR LЁKURЁ TЁ THATЁ

Për femra ose meshkuj me lëkurë të thatë në shumë të thatë dhe sensitive.

Një formulë e clia hidraton dhe zbut.

Performancë  e lartë hidratimi për lëkurë  të  ndjeshme . Efikasitet që zgjat.

Për lëkurë të thatë, sensitive dhe të dehidratuar.

PЁRDORIMI

Aplikojeni cdo mëngjes në  fytyrë, qafë  dhe dekolte . Përshtatur për   lëkurë sensitive .

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori