Pregnacare Max *56Tab + 28 Caps Trego me te zmadhuar

Pregnacare Max *56Tab + 28 Caps

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L4,000.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

PREGNACARE MAX *56TAB + 28 CAPS

Formula Maksimale  me vitaminat dhe mineralet bazike për gjatë gjithë shtatzanisë

Një formulë e avancuar që përmban te gjitha vitaminat dhe mineralet :

  • 300 mg DHA (niveli ekzakt i rekomanduar nga Departamenti i Shendetit ne Mbreterine e Bashkuar) per formimin e shendetshem te trurit dhe syve te fetusit.
  • 400 mcg Acid Folik + 10 mcg Vitamin D
  • 500 mg Calcium + Vitamine D per te pasur kocka te shendetshme
  • Vitamina B6, Vitamina B12 qe se bashku me hekurin kontribuojne ne formimin normal te qelizave te kuqe te gjakut
Përdorimi :
Dy tableta Pregnacare max  dhe një Omega-3 në ditë

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori