Vichy Neovadiol Compesating Complex  Psecca 50Ml Trego me te zmadhuar

Vichy Neovadiol Compesating Complex Psecca 50Ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L5,200.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

NEOVADIOL COMPESATING COMPLEX PSECCA 50Ml

KREM RIDENSIFIKUES PER LEKURAT TE THATA

Humbje e densitetit tё lёkurёs, lёshim i teksturёs ,.
Nё  pёrfundim kemi :
 linja tё rimodeluara tё fytyrёs, tipare tё zbutura dhe njё rehati totale tё lёkurёs.
Lёkura duket mё e tonifikuar,e mbushur me lipide , tiparet rigjejnё elasticitetin , tonifikimin dhe komfortin e humbur.

RISI PЁR NJЁ LЁKURЁ TЁ PLAKUR: Proteic Gf, Pro-Xylane e omega 3-6-9*: Elemente aktive tё nevojshёm pёr ristrukturimin dhe ushqimin e indeve tё lёkurёs.

 Pёrdorimi :

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose darkë 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori