Duo Phytophanere 2x120kaps

Produkt i ri

4 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L4,642.50

Pagesë me para në dorë

L6,190.00 Taksa te perfshira

-25%

Add to collection

Me shume informacion

DUO PHYTOPHANERE 2x120KAPS

Shtesë ushqimore me përmbajtje vitaminash e mineralesh të ndryshme, acide yndyrore dhe antioksidant për të parandaluar dhe trajtuar rënien e flokëve, hollimin dhe dëmtimin e tyre. Formulimi i tij e bën tý përshtatshëm edhe në rastet e thonjve të dobët e të dëmtuar.

Përbërës kryesor:

  • Vitamin E: mbron flokët dhe lëkurën
  • Omega-3 e 6: rrit ciklin jetësor normal të flokëve
  • Vitamin B e C: nxit rritjen e shëndetshme të flokëve
  • Pro-vitamin A

Mënyra e përdorimit:

Dy kapsula në ditë gjatë mëngjesit. Të shoqërohen me një gotë ujë. Këshillohet përdorimi për 4 muaj, 2 herë në vit.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori