Lierac  Premium Absolute Mask 75ml Trego me te zmadhuar

Lierac Premium Absolute Mask 75ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L8,150.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC PREMIUM ABSOLUTE MASKE 75ML

Linja PREMIUM, sinonim i performancës dhe i cilësisë së lartë, ju ofron femrave zgjidhje anti-age të ekselencës që bashkojnë risinë, efektshmërinë dhe kënaqësinë, duke korrigjuar të gjitha shenjat e kohës: rrudha, linja të holla, humbje të tonicitetit, të densitetit, nevojën për hidratim. Janë trajtime të frymëzuara drejtpërdrejt nga zbulimet e fundit të mjekësisë estetik, që nisen nga njohuri gjithnjë e më të zhvilluara në gjenetikë dhe në fiziologjinë e lëkurës.

Duke përfituar nga tekstura sublime, të gjitha këto trajtime përmbajnë acid hialuronik në solucion, përbërësi aktiv i referimit në fushën e trajtimit të rrudhave të thella, dhe një përzgjedhje unike të ekstrakteve të luleve të zeza të rralla dhe të çmuara.

  • Orkidea e zezë: efekte kundër-radikaleve, ushqyese dhe anti-age
  • Trëndafili i zi: efekte detoksifikuese dhe lëmuese
  • Vai lulëkuqes së zeze: efekte të larta ushqyese

Maskë me teksturë kemoze, me veti te jashtëzakonshme ushqyese dhe antioksiduese vepron në dermë duke tendosur rrudhat e shprehisë dhe duke mbushur rrudhat e thella, humbjen e tonicitetit e parregullisitë në ngjyrë.

Përbërës aktiv:

  • Solucioacidi hialuronik i paster 10%: mbusrrudhat, lëmon dhe hidraton lëkurën
  • Ekstrakttë luleve të zeza të rralla e të çmuara (Lulëkuqe, Trëndafil, Orkide) 3,5%: antioksiduese, ushqyesehidratuese.
  • Mikro-pigmente soft-focus

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet 1-2 herë në javë në lëkurë të pastruar e të thatë. Të lihet në qetësi për 5-10 minuta e më pas të hiqet pjesa e tepërt e produktit duke përdorur pambuk.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori