Lierac  Premium Absolute Krem Voluptuese 50ML Trego me te zmadhuar

Lierac Premium Absolute Krem Voluptuese 50ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L14,980.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC PREMIUM ABSOLUTE KREM VOLUPTUESE 50ML

Linja PREMIUM, sinonim i performancës dhe i cilësisë së lartë, ju ofron femrave zgjidhje anti-age të ekselencës që bashkojnë risinë, efektshmërinë dhe kënaqësinë, duke korrigjuar të gjitha shenjat e kohës: rrudha, linja të holla, humbje të tonicitetit, të densitetit, nevojën r hidratim. Janë trajtime të frymëzuara drejtpërdrejt nga zbulimet e fundit të mjekësisë estetike, që nisen nga njohuri gjithnjë e më të zhvilluara në gjenetikë dhe në fiziologjinë e lëkurës.

Duke përfituar nga tekstura sublime, gjitha këto trajtime përmbajnë acid hialuronik solucion, përbërësi aktiv i referimit fushën e trajtimit rrudhave thella, dhe një përzgjedhje unike ekstrakteve luleve zeza të rralla dhe çmuara.

  • Orkidea e zezë: efekte kundër-radikaleve, ushqyese dhe anti-age
  • Trëndafili i zi: efekte detoksifikuese dhe lëmuese
  • Vaj i lulëkuqes së zeze: efekte të larta ushqyese

Ky krem me veti te jashtëzakonshme ushqyese dhe antioksiduese vepron në dermë duke tendosur rrudhat e shprehisë dhe duke mbushur rrudhat e thella.

Përbërës aktiv:

  • Solucion acidi hialuronik i paster 5%: mbush rrudhat, lëmon dhe hidraton lëkurën
  • Ekstrakte të luleve të zeza të rralla e të çmuara (Lulëkuqe, Trëndafil, Orkide) 3,5%: antioksiduese, ushqyese, hidratuese.
  • Kompleks B-Relaxor (Argirelina e Genisteina) 5%: tendos rrudhat e sipërfaqes dhe mbush rrudhat e thella.
  • Kompleks ushqyes (Gjalpë karite, NMF,Glicerine) 17%.

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në mëngjes r një ndjesi komforti dhe mbrojtje optimale, në darkë r të rregulluar e rigjeneruar lëkurën

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori