Ialoclean Spray Nasale 30 Ml Trego me te zmadhuar

Ialoclean Spray Nasale 30 Ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L1,060.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

IALOCLEAN SPRAY NASALE 30 ML

(acid hialuronik,N-acetilcisteina,ekstrakt kamomile,sodium benzoat)

Indikacionet:

  • Hidraton në mënyrë natyrale mukozën nazale
  • Ndihmon në largimin e sekrecioneve nazale
  • Rhinitet dhe gjendjet irrituese nga faktoret ambientalë
  • Ftohjet
  • Rhinitet kronike
  • Sinuzitet dhe rhinosinizitet
  • Rhinofaringitet
  • Rhinitet alergjike
  • Cikatrizues në rastet e kirurgjisë nazale

Përdorimi :

Të rriturit: 2 shprucime në secilën vrime te hundes 3-4 herë në ditë.
Fëmijët: 1 shprucim në secilën vrime te hundes 3-4 herë në ditë.

Mund të përdoret në çdo kohë të ditës. Kohëzgjatja e përdorimit varet nga evolucioni i simptomave; nëse është e nevojshme mund të merret për periudha të gjata.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori