Rilastil D-Clar Depigm Concentrate 30ML Trego me te zmadhuar

Rilastil D-Clar Depigm Concentrate 30ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L5,460.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

RILASTIL D-CLAR DEPIGM CONCENTRATE 30ML

Trajtim intensiv për të larguar njollat kafe. Redukton formimin e melanines dhe intensitetin e hiperpigmentimit. I pasur me alfa-hidroksi acide, favorizon elminimin e qelizave shumë të pigmentuara. Testuar dermatologjikisht si dhe testuar ndaj nikel, paladium, kobalt, krom e mërkur.

Përbërës kryesor:

  • Tetrapetide-30, veprim depigmentues
  • Vitamin C, vitamin PP me efekt depigmentues
  • Tripeptid lipozomal me veprim eksfoliant
  • AHA me veprim elasticizant
  • Alfa Bisabolol, efekt zbutës
  • Vitamin E antioksidant
  • Pa paraben, pa parfum

Mënyra e përdorimit:

Aplikoni 1-2 pika në zonën që do të trajtohet

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori