Vichy Ideal Sol Cr Viso Anti-Tach Teint Spf50+50Ml

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L3,300.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

VICHY IDEAL SOL CR VISO ANTI-TACH TEINT SPF50+50ML

Krem i pershtatshem per cdo lloj lekure me veprim te trefishte:
-korrigjon problemet ekzistuese te hiperpigmentimit
-parandalon formimin e njollave te reja
-njetrajteson ngjyren e lekures

Permbajtja:

  • Mexory XL - ofron mbrojtje ndaj rrezatimeve UVA dhe UVB
  • Resorcinol - vepron si depigmentues i njollave te erreta


Perdorimi:
Aplikohet 30 minuta para ekspozimit ne diell dhe me pas cdo 2-3 ore ne varesi te kohes se ekspozimit

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori