Perfectil Plus Hair * 60 Tab Trego me te zmadhuar

Perfectil Plus Hair * 60 Tab

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L3,900.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

PERFECTIL PLUS HAIR *60 TAB

Perfectil përmban vitamina e minerale specifike me veprim të trefishtë, të nevojshme për lekurën, flokët dhe thonjtë. Perfectil plus Hair ka formulim specifik për të ndihmuar në proçesin normal të formimit të flokut duke parandaluar rënien.

  • Vitamina B2 (riboflavin), vitamina B3 (niacin) dhe biotin kontribuojnë ne mirëmbajtjen e lëkurës.
  • Seleni, Biotin dhe zink kontribuojnë në mirëmbajtjen e flokëve
  • Aminoacide, kolagjen dhe Inozitol
  • Vitamina C ndihmon në formimin e kolagjenit të nevojshëm për lëkurën

Përdorimi:

Një tablet në ditë me vaktin ushqimor kryesor. Të mos përtypet dhe të mos tejkalohet doza e rekomanduar.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori