Jointace Original *30Tab Trego me te zmadhuar

Jointace Original *30Tab

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L2,000.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

JOINTACE ORIGINAL *30TAB

Suport  multivitaminik që ushqen kockat dhe muskujt tuaj 

  • Një kombinim glukozaminëS e kondroitinën si dhe vitaminat (Vit.C Vit E Vit D) vendos në levizje çdo qelizë të muskujve tuaj.
  • Stimulon në rigjenerimin e masës së muskujve duke ndihmuar në shërimin e shpejt të lëndimeve nga aktiviteti fizik. Ai gjithashtu do ju lehtesojë dhimbjet nga artriti.
  • Selenium dhe Zink
  • Ekstrakte të Xhinxherit

Përdorimi :

Dy tableta në ditë në vaktin kryesor

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori