Diabetone Original *30Tab Trego me te zmadhuar

Diabetone Original *30Tab

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,000.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

DIABETONE ORIGINAL *30TAB

Diabetone është suplement uhqimor për personat që tregojnë kujdes të veçantë për dietën e tyre. E përshtatshme për personat diabetik, por mund të përdoret nga çdo person i cili nuk arrin të plotësojë nevojat ditore të vitaminave.

Diabetone përmban 21 vitamina e minerale, ndër të cilat krom (ndihmon ne mbajtjen e niveleve normale të glukozës), vitamin B6 (metabolizmi i proteinave dhe glokogjenit), vitamin B1 (funksionimi i sistemit nervor) e zink (ndihmon në metabolizmin normal të mikronutrienteve).

Diabetone nuk është trajtim për diabetin, por ndihmon në mirëqenien e përgjithshsme të organizmit.

Përdorimi:

Një tablet në ditë gjatë vaktit ushqimor kryesor. Të mos përtypet dhe të mos tejkalohet doza e rekomanduar.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori