Phytoelixir Maskë Ushqyese 200ml Trego me te zmadhuar

Phytoelixir Maskë Ushqyese 200ml

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L4,545.00

Pagesë me para në dorë

L6,060.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOELIXIR MASKË 200ML

Maskë me teksturë të lehtë por shumë ushqyese edhe për flokët më të thatë. E pasur me vaj Makademia, zëvendëson lipidet natyrale të flokëve duke u rikthyer butësinë e shkëlqimin. Mbron flokët nga agresorët e jashtëm dhe rikthen elasticitetin e humbur.

Përbërës aktiv:

  • Vaj Makademia: forcon dhe rivendos barrierën lipidike natyrale
  • Dyllë Narcissus: efekt zbutës

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në flokë të lagur përgjatë flokut deri ne fund të tyre. Masazhohet, lihet për 2-5 minuta dhe shplahet me ujë.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori