Ginocchiera Knee Support 12382 Mis S Trego me te zmadhuar

Ginocchiera Knee Support 12382 Mis S

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L1,650.00

Pagesë me para në dorë

-0%

Add to collection

Me shume informacion

GINOCCHIERA KNEE SUPPORT 12382 MIS S

Gjunjëza elastike me patele të hapura përforcuar me plastazot ,në formë gjysë hëne në te dyja anët e pateles.2+2 spirale bilaterale ,është ideale për edema,ndrydhje ,artrite ,luksacionet e pateles dhe për trajtim profilaktik në performanca të larta sportive .

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori