Phytokeratine Extreme Shampo 200ml Trego me te zmadhuar

Phytokeratine Extreme Shampo 200ml

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L1,800.00

Pagesë me para në dorë

L2,400.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOKERATINE EXTREME SHAMPOO 200ML

Phytokeratine ofron një formulim potent dhe efektiv për trajtimin e flokut të thate. Kombinimi i ekstrakteve bimore dhe kratinës ka efekt ushqyes dhe hidratues duke rivendosur barriereë lipidike normale të flokëve.

Përbërës aktiv:

  • Gjalp Sapote: e pasur me acide yndyrore omega-6
  • Vaj Baobab: rivendos shtresën hidrolipidike
  • Keratinë: kompleks biomimetic me 18 aminoacide me veprim hidratues

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet ne flokë të lagur, masazhohet dhe shplahet me ujë. 

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori