Phytokeratine Extreme Mask 200ml Trego me te zmadhuar

Phytokeratine Extreme Mask 200ml

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L4,650.00

Pagesë me para në dorë

L6,200.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOKERATINE EXTREME MASK 200ML

Maskë rigjeneruese për flokë shumë të thatë e të dëmtuar. Maska ka veprim ushqyes duke rikthyer elasticitetin, butësinë dhe hidratimin e duhur.

Përbërës aktiv:

  • Gjalp Sapote: i pasur me acide të ngopura omega-6 me veprim hidratues
  • Vaj Baobab: rikthem mbrojtjen hidrolipidike
  • Keratin: rivendos keratinën natyrale të flokëve

Mënyra e përdorimit:

Të aplikohet në flokë të thatë pergjatë gjatësisë së flokut deri në fund dhe të lihet pë disa minuta në varësi të dendësië së flokëve. Më pas të shplahet me ujë.

Për të plotësuar trajtimin këshillohet edhe përdorimi i Phytoelixir Nutrition Oil 1 herë në javë.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori