Lierac Hydragenist Krem 50ML Trego me te zmadhuar

Lierac Hydragenist Krem 50ML

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L5,397.50

Pagesë me para në dorë

L6,350.00 Taksa te perfshira

-15%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC HYDRAGENIST KREM 50ML

Laboratorët Lierac kanë krijuar HYDRAGENISTnjë linjë kujdesi ndaj lëkurës e frymëzuar nga oksigjenimi i indeve; teknikë estetike për hidratim intensiv që shfrytëzon induktimin e oksigjenit të pastër, acidit hialuronik dhe vitaminave në lëkurë në mënyrë qe ta hidratojë atë intensivisht. Oksigjeni në lëkurë stimulon keratinocitet duke amplifikuar rolin e thithësit të ujit në nivel epidermik (NMF) dhe stimulon fibroblastet duke aktivizuar glukozaminoglikanin (GAGs), thithësin e ujit në nivel dermik.  Ditë pas dite, lëkura rifiton strukturën e saj, rrudhat dhe vijat e holla sfumohen dhe fytyra shkëlqen; freskia e fytyrës rikthehet plotësisht.

Hydragenist është linja e parë trajtuese që siguron efikasitet kundër moshës dhe hidratim në një gjest të vetëm. Hydragenist krem ofron përkujdesje për lëkura të thata dhe shumë thata. Një kombinim unik i principev eaktive ultra-efikase dhe tejet të fuqishme, fryt i hibridizimit të dermokozmetikës Lierac icili kombinon shkencën me natyrën.

Përbërës aktiv:

  • Hydra O2 Complex 7%: Oksigjen biomimetik, acid hialuronik, gjethe të Vernonia dhe Koncentrat Vitaminash e Mineralesh
  • NMF 5%, hidratues
  • Gjalpë kajsi1%: Ushqenë thellësdhnjë kohë të gjatë lëkurën

Mënyra e përdorimit:

Aplikoni kremin në fytyrë në mëngjes dhe/ose në darkë, tëvetëm ose pas serumit hidratues.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori