Lierac Hydragenist Xhel-Krem 50ML Trego me te zmadhuar

Lierac Hydragenist Xhel-Krem 50ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L6,350.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC HYDRAGENIST XHEL-KREM 50ML

Laboratorët Lierac kanë krijuar HYDRAGENIST, një linjë kujdesi ndaj lëkurës e frymëzuar nga oksigjenimi i indeve; teknikë estetike r hidratim intensiv që shfrytëzon induktimin e oksigjenit të pastër, acidit hialuronik dhe vitaminave në lëkurë në mënyrë qe ta hidratojë atë intensivisht. Oksigjeni në lëkurë stimulon keratinocitet duke amplifikuar rolin e thithësit ujit nivel epidermik (NMF) dhe stimulon fibroblastet duke aktivizuar glukozaminoglikanin (GAGs), thithësin e ujit në nivel dermik.  Ditë pas dite, lëkura rifiton strukturën e saj, rrudhat dhe vijat e holla sfumohen dhe fytyra shkëlqen; freskia e fytyrës rikthehet plotësisht.

Hydragenist është linja parë trajtuesqë siguroefikasitet kundër moshëdhhidratinë një gjestë vetëm. Hydragenist xhel-krem ka një fragrancë femërore të freskët, delikat që bashkoujin trëndafilitjaseminit dhgardenias, ideal pë lëkurën normale mikse.

Përbërës aktiv:

  • HydrOComple7%Oksigjebiomimetik, acihialuronikgjethtë VernonidhKoncentrat VitaminasMineralesh
  • NM5%, hidratues
  • Pluhungkokrrizat e orizidhesoffocus’ me efekmatifikue6.1%

Mënyra e përdorimit:

Aplikonkreminë fytyrë në mëngjedhe/osnë darkëtëvetëospaserumihidratues.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori