Lierac Mesolift Cr Antiage 50Ml Trego me te zmadhuar

Lierac Mesolift Krem Antiage 50ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L4,734.50

Pagesë me para në dorë

L5,570.00 Taksa te perfshira

-15%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC MESOLIFT KREM ANTIAGE 50ML

Laboratorët Lierac janë frymëzuar për teknikën dermatologjike të mezoterapisë së fytyrës dhe kanë zhvilluar kokteilin Mésolift, i përbërë nga të njëjtët principe aktive të përdorur zakonisht si vitamina (A,C,E,B5,B6), minerale (hekur,kalcium,magnez,zink,mangan, bakër) e acid hialuronik për të mobilizuar indet në thellësi, rimbushur, ndriçuar e hidratuar lëkurën.

Linja "Mesolift" përbën ndërhyrjen e parë kozmetike kundër lodhjes së lëkurës. Krem i pasur multivitaminik reflektues i ndriçimit ka veprim rivitalizues, energjizues, hidratues për lëkura të thata dhe shumë të thata.

Përbërës aktiv:

  • Kokteil Mésiloft 5%
    • Vitamina (vitamin A,B5,B6,C,E): antioksiduese, ristrukturuese, reflektuese të ndriçimit
    • Minerale(Hekur, Kalcium, Magnez, Baker, Mangan, Zink ): të nevojshëm për metabolizmin qelizor
    • Alfa – hidroksiacide agrumesh 0,5%: stimulojnë rinovimin qelizor
  • Pigment Soft Focus 0,5%: moderojnë imperfeksionet
  • Gjalpë kajsie 0,5% dhe dyllë Lime 0,5%: japin hidratim dhe komfort optimal

Mënyra e përdorimit:

Të aplikohet në fytyrë në mëngjes dhe/ose në darkë.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori