Klorane Sh Latte Avoin 200Ml Trego me te zmadhuar

Klorane Shampo Latte Avoin 200Ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L1,300.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

KLORANE SHAMPOO LATTE AVOIN 200ML

KLORANE SHAMPO ME  THEKER

PERDORIM I PERDITSHEM

Esenca hidroglikolike e farërave të Thekrës (Avena sativa L.) është e njohur për vetitë e saj zbutëse dhe mbrojtëse.

Shampo Avoine jep shkëlqim dhe butësi për përdorim të përditshëm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori