Ch Zanzano Baby Dopo-Puntura* 10Ml Trego me te zmadhuar

Ch Zanzano Baby Dopo-Puntura* 10Ml

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L550.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

CH ZANZANO BABY DOPO-PUNTURA* 10ML

Roll-on pas pickimit, i cili largon ndjesine e bezdisshme ne lekure shkaktuar nga pickimi i mushkonjave. Me ekstrakte Zanthoxylum, i njohur per veti anti irrituese, eshte i pershtatshem per lekuren delikate te femijeve.
Permban dhe Mentol qe jep ndjesi freskie.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori