Phytonectar Sh Cap Sec Trego me te zmadhuar

Phytonectar Sh Cap Sec

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L1,830.00

Pagesë me para në dorë

-0%

Add to collection

Me shume informacion

PHYTONECTAR SH CAP SEC

Shampo me aromën delikate të lules së portokallit, me veprim super-hidratant për të ushqyer fibrën e flokut në thellësi.Shampoja PHYTONECTAR rivendos ekuilibrin e ujit dhe lipideve në flokë ultra të thatë dhe porozë. Edhe floku më i thatë rigjen menjëherë forcën, butësinë dhe shkëlqimin.

  • Formula e pasur bashkon aminoacidet e sojës, hidratues dhe rivitalizues me një ekstrakt dylli të lules së portokallit për të ushqyer intensivisht fibrën e flokut.
  • Hypericum, mburojë e vërtetë natyrale, mbron flokët nga agresionet e jashtme.
  • Një bazë larëse vegjetale me prejardhje nga vaji i koksit i jep PHYTONECTAR SHAMPOO një delikatesë ekstreme.

Përdorimi:

- Aplikojeni shampon në flokë të lagur.
- Masazhojeni me delikatesë.
-Shpëlajeni me ujë të bollshëm

Për flokë të butë dhe të mëndafshtë, përdorni një trajtim ushqyes pas shampos suaj.

Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni menjëherë me ujë të bollshëm.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori