Phytoplage Huile 100Ml Trego me te zmadhuar

Phytoplage Huile 100Ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L1,800.00

Pagesë me para në dorë

L2,400.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOPLAGE HUILE 100ML

Vaj për flokët me mbrojtje të lartë 
Flokë të thatë

Origjinal qe nga 1976. Plazh apo pishinë ,disa sprucime janë të mjaftueshme për të mbrojtur flokët dhe ruajtur  ngjyrën.Vaj i pasur me “efekt flokë të lagur” i cili mbron flokët nga efektet e dëmshme të diellit, detit dhe pishinës.Ruan bukurinë e flokëve. Përmban filtër UV.

  • Vaj i dyllit të pemës së ullirit.

Sprucojeni vajin në flokë të thatë ose të lagur përpara dhe gjatë ekspozimit. Përseriteni aplikimin pas çdo larje në ujë.

Keshilla Phyto

Është i domosdoshëm për flokët kaçurrelë dhe për stilimet e flokëve “efekt flokë të lagur”

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori