Phytoplage Voile 125Ml Trego me te zmadhuar

Phytoplage Voile 125ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L1,695.00

Pagesë me para në dorë

L2,260.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOPLAGE VOILE 125ML

Mbrojtje solare e padukshme dhe e pa yndyrshme për flokët normale në të thatë. Falë filtrit UV, mbron flokët nga rrezet dëmtuese të diellit.

Serumi formon një mbrojtje të padukshme kundër dehidratimit për të mbrojtur flokët nga efektet e dëmshme të diellit, të detit dhe të pishinës. Ruan shkëlqimin e flokëve.

Përbërës aktiv:

  • Ekstrakte luledielli, ekstrakt bakame të ëmbla, ekstrakt Calendula: butësi, volum e shkëlqim
  • Ekstrakt Lotus indian: efekt hidratues

Mënyra e aplikimit

Sprucojeni në flokë te thate ose te lagur përpara dhe gjatë ekspozimit në diell. Rifreskoni aplikimin pas çdo larjeje

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori