Curaprox Curakid Ck4260

Produkt i ri

9 Artikuj

In Stock

L472.50

Pagesë me para në dorë

L630.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

CURAPROX CURAKID CK4260


Më në fund fëmijët e vegjël dhe bebat mund te gëzohen duke pasur dhëmbe të pastër sapo dhëmbët e parë dalin.Duke përdorur fijet CUREN® më të vegjëlve u sigurohet një eksperiencë pastruese delikate dhe efikase pa dëmtuar mukozën orale. Kjo furcë është projektuar në bashkëpunim me Prof. Dr. med. dent. Adrian Lussi dhe Dr. med. dent. Nadia-Marina Kellerhoff  në Universitetin e Bernës.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori