Avene Sol Cream SPF50+ 50ML Trego me te zmadhuar

Avene Sol Cream SPF50+ 50ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L2,800.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

AVENE SOL CR SPF50+ 50ML

Krem hidratues me konsistencë të lehtë që siguron një mbrojtje të gjerë ndaj spektrit UVA-UVB në sajë të përbësve SunSitive Protection te krijuar në laboratoret Pierre Fabre. Shumë rezistent ndaj ujit dhe i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme nomale e të thatë

  • Kompleksi aktiv foto-mbrojtës siguron mbrojtje optimale ndaj rrezeve UVB-UVA
  • Pre-tocopheryl, pararendës i vitaminës E me efekt të fuqishëm anti-oksidues
  • Ujë Termal Avene me veprim qetësues anti-irritues
  • Pa silikon, pa konservues

Përdorimi: Aplikohet para ekspozimit në diell. Riaplikohet vazhdimisht në rast ekspozimi të zgjatur si dhe pas larjes

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori