Avene Coldcream Stick Lab 4G Trego me te zmadhuar

Avene Coldcream Stick Lab 4G

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L1,100.00

Pagesë me para në dorë

-0%

Add to collection

Me shume informacion

AVENE COLDCREAM STICK LAB 4G

Përbërja e pasur dhe mbuluese ofron përkujdesje qetësuese dh embrojtëse për buzët e thata e të dëmtuara. Formula ushqyese rikthen komfortin dhe butësinë

  • Vitamin E dhe F me efekt ushqyes
  • Sucralfate, riparues dhe lehtëson proçesin riparues
  • Acid Linoleik
  • Gjalp karite
  • Ujë Termal Avene

Përdorimi: Aplikohet mbi buzë sa herë të jetë e nevojshme

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori