VICHY AMINEXIL PRO FEMME TRIPLE ACTION 18MONODOSE Trego me te zmadhuar

VICHY AMINEXIL PRO FEMME TRIPLE ACTION 18MONODOSE

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L9,300.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

VICHY AMINEXIL PRO FEMME TRIPLE ACTION 18MONODOSE

AMINEXIL PRO FEMME          

Humbje e përkohshme e flokëve. Pёr femra.

Trajtim Anti-rёnie intensive me efekt tё trefishtё  pёr Femra.

RISI:

Përbësit :

- Arginina + aplikator i ri masazhues qё favorizon mikroqarkullimin ;
- Aminexil (diaminopyrimidine oxide,pёrb.kimike) , pёr tё forcuar rrёnjёn
- SP94™ pёr tё forcuar fibrёn;
- Vitaminё PP(nikotinamina)  e B6(piridoksina) pёr tu dhёnё  jetё , dhe bukuri flokёve.

Përdorimi : Për një trajtim intensiv përdorni një ampule cdo ditë dhe për një trajtim mbajtës përdorni një ampulë tre herë në javë

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori