Klorane Sh Polpa Cedro 200Ml Trego me te zmadhuar

Klorane Sh Polpa Cedro 200Ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L1,250.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

KLORANE SHAMPO POLPA CEDRO 200ML

KLORANE SHAMPO ME QITRO

SHKELQIM DHE ENERGJI

Esenca hidroglikolike e qitros (Citrus medica L.) e pasur në vitaminë P  .aminoacide dhe karbohidrate ,jep shkëlqim në flokë duke neutralizuar kripërat e kalciumit.

Shampo Cedrat dhuron energji dhe mbrojtje në lëkurën e kokës dhe në bulbin e qimes ,u jep flokëve gjallëri dhe shkëlqim të vecantë.Përbërja e saj lejon përdorim të shpeshtë për të gjithë familjen.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori