Phytodefrisant Cr Gel 100Ml Trego me te zmadhuar

Phytodefrisant Krem-xhel 100ml

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,010.00

Pagesë me para në dorë

L2,680.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTODEFRISANT KREM XHEL 100ML

Krem shtrirës për flokë të padisiplinuar me formulë 99% bimore. Një sasi e vogël e këtij balsami është e mjaftueshme për të drejtuar flokun në tërësi duke i dhuruar konsistencë dhe hidratim pa e yndyrosur. Phytodefrisant është formuluar specifikisht për të drejtuar flokun dhe për të zbutur kaçurrelat natyrale. Xhel i lehtë, jo i yndyrshëm dhe pa alkol, tekstura e tij hidraton, përforcon dhe siguron një shkëlqim perfekt. Duke pasur një efekt kumulativ, sa më shumë përsëriten aplikimet, aq më shumë flokët shtrihen natyralisht.

Përbërës aktiv:

  • Ekstrakte vegjetale që veprojnë në sinergji për të lëmuar flokët në mënyrë natyrale, pa veprim kimik duke respektuar në të njëjtën kohë fibrën e flokut.
  • Kamomil: antioksidant
  • Mucilagje bimore: hidratuese

Mënyra e përdorimit: 

Pas shampos, në flokë të lagur, vendosni pak produkt në dorë. Shpërndajeni në të gjithë flokun dhe kreheni. Proçedoni me stilimin apo krehjen me tharëse.

Për një shtrirje perfekte, proçedoni me krehjen. Për kaçurrela të disiplinuara thajeni flokun në mënyrë natyrale.

Këshillohet përdorimi i Phyto 7 ose Phyto 9 për të shtuar butësinë e shkëlqimin.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori