Rilastil Intensiv Krem Për Sy 15ML Trego me te zmadhuar

Rilastil Intensiv Krem Për Sy 15ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L3,250.00

Pagesë me para në dorë

-0%

Add to collection

Me shume informacion

RILASTIL INTENSIV KREM PER SY 15 ML

Linjë specifike për trajtimin e Lëkurës pa shkëlqim, të thatë, të dehidratuar, me mungesë substancash ushqyese dhe me tendencë për të shfaqur më herët shenjat e plakjes. Kremi për zonën e syve është trajtues për rrudhat, qeset e syve dhe rrathët e zinj. 

Përbërës kryesor:

  • Ekstrakt i Oryza sativa me efekt ushqyes dhe mbrojtës
  • Aminoacide dhe acid hialuronik me efekt hidratues dhe mbrojtës
  • Kompleks vitaminash me efekt anti-oksidues ndaj radikalve të lira

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në mëngjes e në mbrëmje në zonën përreth syve, pas pastrimit të kujdeshëm të saj. Masazhohet lehtësisht derisa kremi përthithet plotësisht.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori