Lycia Cr Depil Brac/Gambe 150Ml Trego me te zmadhuar

Lycia Cr Depil Brac/Gambe 150Ml

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L490.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LYCIA CR DEPIL BRAC/GAMBE 150ML

Heqjen e shpejtë dhe pa dhimbje të qimeve të këmbëve dhe duarve 

Lycia Perfect Touch  krem eliminon në mënyrë  ​​delikate,efikase dhe  shpejt qimet ne trup,përmbahet më shumë në qimeve dhe më pak në lëkurë .

Formula e saj e pasuruar me Silk Protein rikthen butësinë natyrale të lëkurës. Falë një strukture shumë të butë dhe aromë delikate, ajo shtrihet dhe largohet lehtë dhe është e këndshme për t'u përdorur.

Pa ngjyra

Testuar dermatologjikisht për sigurinë maksimale dhe tolerancën.

Përdorimi :Lëre kremin për të vepruar për 7-8 minuta, mos e tejkaloni 10 minuta aplikimin. Shpëlarje mirë  pas përdorimit

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori