Phytoneutre Shampo 125ml Trego me te zmadhuar

Phytoneutre Shampo 125ml

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L1,647.00

Pagesë me para në dorë

L1,830.00 Taksa te perfshira

-10%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTONEUTRE SHAMPO 125ML

Shampo detoksifikuesee pasrtuese me vaj esencial eukalipti, stimulon skalpin dhe eleminon papastërtitë pa dëmtuar mbrojtjen natyral dhe hidratimin e flokëve.

Përbërës aktiv:

  • Vaj esencial eukalipti: veti anti-fingale dhe anti-bakteriale
  • Lule basani: mbron flokët nga faktorët e jashtëm
  • Ekstrakt kamomil: zbutës e hidratues
  • Ekstrakt Saga: efekt pastrues dhe qetësues
  • Ekstrakt Ferula: mbron fibrën e flokut

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në flokë të lagur, masazhohet dhe shpëlahet. Riaplikohet përsëri, masazhohet, lihet për 2-3 minuta dhe shplahet me ujë.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori