Lierac Eclat Maske Lifting 50ml Trego me te zmadhuar

Lierac Eclat Maske Lifting 50ml

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,535.00

Pagesë me para në dorë

L3,380.00 Taksa te perfshira

-25%

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC ECLAT MASKE LIFTING 50ML

Maskat, falë mënyrës së tyre të përdorimit dhe përqendrimit të lartë në principe aktivë, përfaqësojnë një ritual bukurie të domosdoshëm r të shoqëruar dhe r të rritur efikasitetin e trajtimeve të përditshme. Një maskë mund të eksfoliojë, purifikojë, hidratojë, ushqejë, qetësojë dhe përdoret me një frekuencë të caktuar, në funksion të nevojave të lëkurës.

Lierac propozon maskë me argjilë të përdorura prej shekujsh r funksionet e tyre të jashtëzakonshme. Argjilat janë pluhura natyralë ekstremisht të pasuruar në kripëra minerale dhe oligo-elemente. Bëhet fjalë r pjesëza shumë të imëta të materialeve me prejardhje nga degradimi i shkëmbinjve të silicit si rezultat i erozionit apo ndryshimeve klimaterike. Argjilat janë të ngjyrave të ndryshme dhe me efekte specifike.

Maska Eclat është ideale për tërhequr konturet e fytyrës edhe rpara tualetit e për ti dhënë ndriçim të menjëhershëm lëkurës.

Përbërës aktiv:

  • Argjilë e Verdhë: efekt detoksifikues dhe tonifikues
  • Ekstrakte Lulëkuqe: hidratuese dhe kundër-rrudhave
  • Ekstrakte të Portokallit të kuq : energjizues dhe detoksifikues
  • Proteina të grurit: lifting
  • Pigmente Soft Fokus: ndriçues

Mënyra e përdorimit:

Aplikoni një shtresë të hollë në lëkurë të thatë, përfshirë edhe zonën përreth syve. Lëreni të thahet r një minutë dhe proçedoni me tualetin. Të përdoret 1 ose 2 herë në javë, në mëngjes dhe /ose në darkë r një “mise en beatué të menjëhershme.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori