Avene Ystheal+ Cr 30ML Trego me te zmadhuar

Avene Ystheal+ Cr 30ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L4,600.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

Avene Ystheal+ krem ka formulë specifike për lëkurë që ka humbur shkëlqimin dhe elasticitetin si dhe vepron mbi rrudhat duke i reduktuar ato. Përmirëson tonicitetin dhe pamjen e lëkurës duke rikthyer butësinë dhe elasticitetin. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme e të thatë

  • Retinaldehyde me veprim anti-rrudhë
  • Pre-tokoferil me veprim anti-oksidues kundër radikaleve të lira
  • Glycylglycine oleamide forcon veprimin e retinaldehidit dhe ruan elasticitetin e lëkurës
  • Ujë Termal Avene qetësues dhe anti-irritues
  • Pa profum. Pa paraben

Përdorimi: Aplikohet në mbrëmje në lëkurë të pastër e të thatë. Rekomandohet përdorimi i një produkti me faktor mbrojtës gjatë ditës

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori