Avene Ystheal+ Cont Occhi 15ML Trego me te zmadhuar

Avene Ystheal+ Cont Occhi 15ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L4,000.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

Avene Ystheal+, i formuluar si xhel-krem me kosistencë të lehtë, i përshtatet lëkurës së hollë e të brishtë të zonës rreth syve, parandalon dhe redukton rrudhat për ti dhënë tonicitet dhe elasticitet lëkurës në zonën rreth syve. Lëkura rifiton shkëlqimin dhe elasticitetin, rizbulon butësinë e pamjen e qetë

  • Retinaldehyde me veprim anti-rrudhë
  • Pre-tokoferil me veprim anti-oksidues kundër radikaleve të lira
  • Glycylglycine oleamide forcon veprimin e retinaldehidit dhe ruan elasticitetin e lëkurës
  • Ujë Termal Avene qetësues dhe anti-irritues
  • Pa profum. Pa paraben

Përdorimi: Aplikohet në mëngjes dhe/ose në mnrëmje në zonën rreth syve duke filluar nga brenda drejt pjesës së jashtme

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori