Bioclin Acnelia M*Locion 40Ml Trego me te zmadhuar

Bioclin Acnelia M*Locion 40Ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L1,930.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

BIOCLIN ACNELIA M*LOCION 40ML

Bioclin acnelia kontrolli i yndyrës dhe hidratimi i lëkurës M

Emulsion specifik për lëkura të yndyrshme dhe të papastra I cili në saje të kompleksit të përbërësve të përzgjedhur ne menyre shume strikte ,vepron duke pastruar ne thellesi , normalizuar prodhimin e yndyres dhe hidratimin e lëkurës.

-Rigjeneron dhe mban një nivel normal të hidratimit të epidermës
-Rregullon dhe normalizon prodhimin e yndyres duke e reduktuar efektin zbardhues/mat mbi lëkurë.
-Qetëson lëkurën ,duke shmangur kështu skuqjet e mundshme
-Bën lëkurën më të paster , ben poret me pak te dukshme.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori