Mustela S&T 2In1 Sh 200Ml Trego me te zmadhuar

Mustela S&T 2In1 Sh 200Ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L1,100.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

MUSTELA S&T 2IN1 SH 200ML

Xhel pastrues pa sapun Bebe- Fëmijë

2 en 1 Gel nettoyant corps et cheveux, është një përkujdesje e butë pastruese për trupin dhe flokët për bebe dhe fëmijë, që nga lindja

VETITË: 

• Pastron me efikasitet, lëkurën e bebes dhe të fëmijës

• Respekton ekuilibrin e lëkurës së bebes dhe skalpit të kokës, mjaft delikat     të të sapolindurit(1) bebes dhe fëmijës.

• Nuk djeg sytë

Pastron lëkurën  e bebes dhe fëmijës butësisht 


 KËSHILLA PËRDORIMI: 

Hidhni disa pika Gel nettoyant 2 en 1 për bebe dhe fëmijë në duart tuaja  dhe lani trupin dhe flokët e bebes tuaj duke e shkumuar. Shpëlajeni me kujdes.

 
Kënaqësi përdorimi

• Flokët dhe lëkura e bebes janë të parfumuara me një aromë unike. 

• Shumë i lehtë për t'u shpëlarë

PËRBËRËSIT DHE NATYRALITETI: 

 

  • Avocado Perseose®: përbërës aktiv me origjinë natyrale i patentuar që përforcon barrierën e lëkurës, hidraton dhe ruan pasurinë e saj qelizore.
  • Glicerinë me origjinë vegjetale: hidraton dhe nuk lejon avullimin e ujit nga lëkura.
  • Tensio-aktivë të butë: pastrojnë butësisht për të evituar tharjen e lëkurës dhe të skalpit të kokës
  • Pa sapun 
Testuar nën kontroll dermatologjik dhe pediatrik .
Tolerancë e lartë kutane dhe okulare
Hipoalergjenik - Formuluar për të minimizuar rreziqet nga reaksionet alergjike.
0% paraben, ftalate, fenoksietanol*.
 
(1)Përfshi edhe neonatët.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori