Phytocyane Anticaduta 12fl x 7,5ml Trego me te zmadhuar

Phytocyane Anticaduta 12fl x 7,5ml

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L5,077.50

Pagesë me para në dorë

L6,770.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOCYANE ANTICADUTA 12FL x 7,5ML

Formula për trajtimin e rënies s flokëve përmirëson mikroqarkullimin duke krijuar kushtet optimale për zhvillimin e flokëve të rinj. Ampulat Phyto janë të pasura me aminoacide, vitamina e proteina duke stimuluar prodhimin e keratinës në nivelin e folikulit dhe rrit dendësinë e tyre.

Përbërës aktiv:

  • Proantocianidina: parandalojnë hollimin e flokut
  • Ginkgo biloba: nxit shkëmbimin midis qelizave dhe mikro-qarkullimin
  • Tirozina: ngadalëson proçesin e thinjes së flokëve
  • Fara soje: ristrukturon fibrën e flokut
  • Vitamin B6: nxit prodhimin e keratinës

Mënyra e përdorimit:

Trajtim intensiv: Aplikohet 3 herë në javë për 1 muaj, më pas 1 herë në javë për 1 muaj

Trajtim mbajtës: Aplikohet 1 herë në javë. Aplikohet në flokë të thatë ose pas tharjes së tyre duke përdorur aplikatorin. Masazhohet skalpi pas aplikimit në disa zona të ndryshme. Më pas vazhdohet me stilimin e zakonshëm.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori