Phyto 9 Cr Idrat Cap 50Ml Trego me te zmadhuar

Phyto 9 Krem 50ml

Produkt i ri

6 Artikuj

In Stock

L1,590.00

Pagesë me para në dorë

L2,120.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTO 9 KREM 50ML

Krem dite për flokë shumë të thatë me 9 bimë. Zbut majat dhe nuk kërkon shpëlarje. Flokët bëhen më të hidratuar, të ushqyer dhe me shkëlqim. Flokët, të trajtuar nga brënda dhe të mbrojtur nga jashtë, rigjejnë menjëherë shkëlqim dhe butësi.

Përbërës aktiv:

  • Vaj i makadamias dhe ekstakte vegjetalë të përzgjedhur për vetitë hidratuese dhe ushqyese.
  • Soja, kalendula, bardana dhe mucilagjenët vegjetalë veprojnë në qëndër të fibrës së flokut duke mundësuar mbajtjen e ujit nga keratina.

Mënyra e përdorimit: 

Pas shampos, në flokë të tamponuar apo në flokë të tharë, përhapni një sasi të vogël të kremit. Aplikojeni në të gjithë flokët duke i dhënë rëndësi majave. Proçedoni me krehjen.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori