Phytobaume Volume 200Ml Trego me te zmadhuar

Phytobaume Volum 200ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L1,695.00

Pagesë me para në dorë

L2,260.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOBAUME VOLUME 200ML

Zgjedhja e duhur për ti dhënë volum edhe flokëve më të hollë. I përdorur pas çdo larje,Phytobaume volum shtrin menjëherë flokët e hollë pa i rënduar. Të thjeshtë për tu krehur, flokët bëhen dukshëm më të dendur dhe brilantë. Pa silikon.

Përbërës aktiv:

  • Ekstrakti i gleditsia krijon një mbështjellje kozmetike në flokë të cilët duken më të dendur, të tonifikuar dhe me më shumë shkëlqim
  • Ekstrakti i algave të kuqe favorizon fryrjen hidrike të flokut në të gjithë gjatësinë e tij për ti ridhënë volum që zgjat.
  • Ekstrakti i sambuco, me veti hidratuese, i rikthen ëmbëlsinë dhe butësinë fibrës së flokut.

Mënyra e përdorimit: 

Pas shampos, përhapni një sasi të vogël të produktit në flokë të tharë mirë. Shpëlajeni menjëherë.

Për një volum të qëndrueshëm, përdorni një trajtim stilues i cili ruan stilimin e flokëve.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori