Lierac Premium Fluid 50ML Trego me te zmadhuar

Lierac Premium Fluid 50ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L14,980.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC PREMIUM FLUID 50ML

Linja PREMIUM, sinonim i performancës dhe i cilësisë së lartë, ju ofron femrave zgjidhje anti-age të ekselencës që bashkojnë risinë, efektshmërinë dhe kënaqësinë, duke korrigjuar të gjitha shenjat e kohës: rrudha, linja të holla, humbje të tonicitetit, të densitetit, nevojën për hidratim. Janë trajtime të frymëzuara drejtpërdrejt nga zbulimet e fundit të mjekësisë estetike, që nisen nga njohuri gjithnjë e më të zhvilluara në gjenetikë dhe në fiziologjinë e lëkurës.

Duke përfituar nga tekstura sublime, të gjitha këto trajtime përmbajnë acid hialuronik në solucion, përbërësi aktiv i referimit në fushën e trajtimit të rrudhave të thella, dhe një përzgjedhje unike të ekstrakteve të luleve të zeza të rralla dhe të çmuara.

  • Orkidea e zezë: efekte kundër-radikaleve, ushqyese dhe anti-age
  • Trëndafili i zi: efekte detoksifikuese dhe lëmuese
  • Vai lulëkuqes së zeze: efekte të larta ushqyese

Ky fluid i çmuar lejon një veprim kundëplakjetë përgjithshëmbdermëpapilardhretikulare Qëllimi është të ofrohet një rezultaridensifikues r të pakësuarrudhat e thella dhe r ti ridhënë tonicitet lëkurës.

Përbërës aktiv:

  • Solucioacidi hialuronik i paster 5%: mbusrrudhat, lëmon dhe hidraton lëkurën
  • Ekstrakttë luleve të zeza të rralla e të çmuara (Lulëkuqe, Trëndafil, Orkide) 3,5%: antioksiduese, ushqyesehidratuese.
  • Ekstrakte papirusi 4%: efekte kundër rrudhave
  • Ekstrakte të piperit të zi 1%: efekt tonifikues
  • Kompleks vegjetal hidratues 9% (Gjalpë Illipe, Trënda-fil Mosket, Gjalpë Karite, Camelina): hidratuese dhe riparuese

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në mëngjes dhe/ose darkë në fytyrë e qafë.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori