Phytogloss Ramati 145ml Trego me te zmadhuar

Phytogloss Ramati 145ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,107.50

Pagesë me para në dorë

L2,810.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOGLOSS RAMATI 145ML

Phyto gloss ndihmon rikthimin e ngjyrës tek flokët me ngjyrë. Me vetëm një trajtim flokët rifitojnë shkëlqimin dhe intensitetin e ngjyrës. Pigmentet bimore në formulim depërtojnë në ngjyrën e flokëve duke e intensifikuar atë. Phyto gloss, për më tepër, ka edhe efekt ushqyes për flokët duke u dhënë volum dhe elasticitet.

Mënyra e përdorimit:

Pas vendosjes së dorezave, aplikohen 4-6 sprucime në flokë të larë e të tharë duke e shpërhapur në gjithë gjatësinë e flokëve. Lihet 5 minuta dhe shplahet me ujë

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori