AVENT BIBERON NATURAL 3PIKE 3M+

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L930.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

AVENT BIBERON NATURAL 3PIKE 3M+

Biberoni Natural ndihmon në kombinimin midis ushqyerjes me gji dhe me biberon. Ai ka një strukturë silikoni në formën e gjoksit natyral, me petale ekskluzive dhe komode të cilat e bëjnë më të butë dhe fleksibël sitemin inovator anti-kolik. Valvula anti-kolike e avancuar redukton thithjen e ajrit dhe pa-rehatinë.

Biberonët përdoren vetëm me shishet Avent Natural. Biberonët gjenden në paketim me 2 copë. Biberoni 3+ me 3 pika është me rrjedhje mesatare.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori