Avent Shishe Natural Qelq 0m+ 120ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L1,290.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

AVENT BIBERON NATURAL QELQ 120ML 0M+

Shishet e gamës Natural janë shishe inovative dhe të avancuara , për ta bërë ushqyerjen me biberon m natyrale për beben.

Biberoni Natural ndihmon në kombinimin midis ushqyerjes me gji dhe me biberon. Ai ka një strukturë silikoni në formën e gjoksit natyral, me petale ekskluzive dhe komode të cilat e bëjnë më të butë dhe fleksibël sitemin inovator anti-kolik. Valvula anti-kolike e avancuar redukton thithjen e ajrit dhe pa-rehatinë.

Shishe me qelq borosilikat për të siguruar cilësi të lartë dhe pastërti maksimale. Rezistent ndaj nxehtësisë.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori