Curaprox Spazz Super Ortho Cs5460

Produkt i ri

7 Artikuj

In Stock

L525.00

Pagesë me para në dorë

L700.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

CURAPROX SPAZZ SUPER ORTHO CS5460

Kjo furçë dhëmbësh ka një hapësirë të posaçme për
telat e dhëmbëve.
Në të kaluarën ka qënë një sfidë e vërtetë të pastroje
njëkohësisht dhëmbët dhe telat si duhet por tashmë 5460
ortho me fijet CUREN® pastron telat, dhëmbët dhe gengivat
në mënyrë delikate dhe me kujdes duke dhënë rezutlate të
pakrahasueshme.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori