LIERAC XMAS SET PREMIUM VOLUPTUOUS 2021 Trego me te zmadhuar

LIERAC XMAS SET PREMIUM VOLUPTUOUS 2021

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L14,980.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC XMAS SET PREMIUM VOLUPTUOUS 2021

Linja PREMIUM, sinonim i performancës dhe i cilësisë së lartë, ju ofron femrave zgjidhje anti-age të ekselencës që bashkojnë risinë, efektshmërinë dhe kënaqësinë, duke korrigjuar të gjitha shenjat e kohës: rrudha, linja të holla, humbje të tonicitetit, të densitetit, nevojën për hidratim. Janë trajtime të frymëzuara drejtpërdrejt nga zbulimet e fundit të mjekësisë estetike, që nisen nga njohuri gjithnjë e më të zhvilluara në gjenetikë dhe në fiziologjinë e lëkurës.

Duke përfituar nga tekstura sublime, të gjitha këto trajtime përmbajnë acid hialuronik në solucion, përbërësi aktiv i referimit në fushën e trajtimit të rrudhave të thella, dhe një përzgjedhje unike të ekstrakteve të luleve të zeza të rralla dhe të çmuara.

  • Orkidea e zezë: efekte kundër-radikaleve, ushqyese dhe anti-age
  • Trëndafili i zi: efekte detoksifikuese dhe lëmuese
  • Vai lulëkuqes së zeze: efekte të larta ushqyese

Kkrem me veti te jashtëzakonshme ushqyese dhe antioksiduese vepron në dermë duke tendosur rrudhat e shprehisë dhe duke mbushur rrudhat e thella.

Përbërës aktiv:

  • Solucioacidi hialuronik i paster 5%: mbusrrudhat, lëmon dhe hidraton lëkurën
  • Ekstrakttë luleve të zeza të rralla e të çmuara (Lulëkuqe, Trëndafil, Orkide) 3,5%: antioksiduese, ushqyesehidratuese.
  • Kompleks B-Relaxor (Argirelina e Genisteina) 5%: tendorrudhat e sipërfaqes dhe mbush rrudhat e thella.
  • Kompleks ushqyes (Gjalpë karite, NMF,Glicerine) 17%.

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në mëngjes për një ndjesi komforti dhe mbrojtje optimale, në darkë për të rregulluar e rigjeneruar lëkurën

VJEN NE KONFEKSION PROMOCIONAL ME KREMIN E SYVE FALAS

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori